3D графіка в Києві

Можна з упевненістю сказати, що 3D графіка зможе найкращим чином представити об'єкт, адже вона дає максимум обсягу та реалістичності, а в поєднанні з динамічною складовою стає відмінним інструментом візуалізації.

Чому 3D графіка?

На даний момент будь-яка бізнес галузь потребує нових способів візуалізації, а відео 3D графіка є найкращим рішенням. Її можна використовувати і в архітектурі, і в науці (для візуалізації процесів), і в промисловості, і в рекламі та в будь-яких інших сферах діяльності. Особливе місце тривимірної анімації відведено в комп'ютерних іграх і кіно, тому що дана техніка вже давно стала їх повноцінною складовою.

Що дає 3D графіка?

На відміну від 2D, створена професіоналом 3D графіка володіє масою переваг, так як зображення виглядає об'ємно, а значить, більш натурально та реалістично. Це важливо для естетичного оформлення, так як предмет стає в рази привабливішим. Саме тому найбільше поширення цього жанру знайшло в дизайнерській та рекламної індустрії, бо саме в них великий акцент ставиться на привабливість продукту.

Створення 3D моделей – це досить трудомістке і технологічно непросте завдання, тому що воно вимагає згуртованої роботи різних фахівців, саме тому розробку потрібно довіряти тільки професійним продакшн студіям.

Скільки коштує 3д графіка? Ціна/вартість створення 3D графіки

Для того, щоб наш менеджер точно зміг розрахувати вартість 3D графіки для Вашого проекту, будь ласка, заповніть бриф або надішліть нам на пошту референс.

Вартість створення тривимірної графічної моделі з наданих макетів/креслень починається від 12 000 грн.

Для того, щоб отримати дійсно якісний результат, ми використовуємо потужне професійне комп'ютерне обладнання з високою продуктивністю і ліцензійні програми.

Співпрацю з нами вибирають тому, що ми працюємо оперативно, якісно, з оригінальним підходом і заслужили довіру більше, ніж 50 відомих клієнтів за 10 років існування Ninepro Video.

Якщо Вас зацікавило створення 3D графіки (Київ, Україна і дистанційне співробітництво ми практикуємо однаково), Ви можете замовити його прямо зараз, зателефонувавши за номером нашої студії. Ми щиро раді новому співробітництву, тому Ваш вибір Вас не розчарує!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.