Корекція кольору відео в Києві

Корекція кольору відео входить в етап пост-продакшну, вона призначена для нормалізації гами зображення, надання йому насиченості, глибини і контрасту.

Навіщо це потрібно?

  1. Камері властиво спотворювати колірну гамму, тому іноді предмети відображаються некоректно.
  2. Дисбаланс кольорів призводить до неправильного сприйняття.
  3. Слабкий контраст робить зображення менш виразним.
  4. Бляклі тони виглядають сумно і монотонно.
  5. Художня цінність і настрій передається через колірне сприйняття.

Якщо правильно відредагувати колірну гаму відео, то результат зможе вразити своєю привабливістю, красою і ефектністю. Саме тому жоден професіонал не ігнорує даний етап обробки відео.

Корекція кольору відео буває двох видів:

  • технічна - це нормалізація природної колірної гами, контрастів і балансу кольорів;
  • художня - вона стає частиною реалізації задумки і, найчастіше, використовується у фільмах або відеокліпах (як наприклад, гамма фільму жахів не яскрава, а швидше, похмура і тьмяна).

Так чи інакше, призначення корекції кольору відео одне - передати художню задумку, а також налаштувати глядача на правильне сприйняття візуального ряду, тому її ніяк не можна виключати в процесі пост-обробки.

Скільки коштує корекція кольору відео? Ціна / вартість наших послуг

Розрахунок проводиться індивідуально для кожного конкретного замовлення і залежить від виду кінцевого продукту, а також вихідного матеріалу для якого потрібна корекція кольору. Київ, Україна або ближнє зарубіжжя - нашій студії не важливо, тому що ми працюємо офіційно і маємо великий досвід дистанційної співпраці.

Мінімальна вартість технічної кольорокорекції становить 2000 грн. за 60 сек. вихідного компресированного матеріалу, ціни на художню кольорокорекцію RAW некомпресированного матеріалу розраховуються індивідуально.

Наша студія має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та програмне забезпечення, яке може знадобитися в процесі пост продакшну.

Якщо Ви хочете перетворити Ваше відео і адаптувати під сценарну задумку, надати йому виразності, то корекція кольору відео буде настільки ж актуальною, як і відеомонтаж.

Ми пропонуємо якісні послуги за доступною ціною. Телефонуйте до Ninepro Video, і ми детальніше розповімо Вам про наші пропозиції.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.