Наші клієнти

Наши клиенты

Створення відеороликів в Києві будь-якої складності

Не секрет, що виконати створення відеоролика можна і самостійно, але для цього знадобиться недешеве знімальне устаткування, а також професійне програмне забезпечення для подальшої обробки матеріалу. Останнє ні в якому разі не можна виключати, тому що необроблений «сирий» матеріал не можна назвати повноцінним.

У даному розділі ми зібрали всі розділи портфоліо для зручної навігації та швидкого пошуку того, що необхідно саме Вашої компанії. Також ми підготували відповідь на одне з найпопулярніших питань, яке задають нашому менеджеру, - «Що потрібно для того, щоб відеоролик був якісним?»

Ви можете переглянути наше повне портфоліо, натиснувши на одне з посилань нижче.

Наше портфоліо на YouTube Подивитись на YouTube Наше портфоліо на Vimeo Подивитись на Vimeo

Професійне обладнання для зйомки - це перше, що вимагає створення відеороликів. Київ, як і будь-яка інша столиця, насичена рекламними пропозиціями послуг подібного характеру, але, якщо Ви хочете отримати завідомо позитивний результат, ми рекомендуємо не витрачати час на кандидатів без портфоліо або без досвіду роботи. На сьогодні професійна апаратура без проблем здається в оренду, але не всі вміють з нею працювати. Наша студія використовує тільки власні камери і допоміжне операторське обладнання.

Пост обробка - це друге, на що слід звертати увагу, якщо Ви хочете створити відеоролик. Ціна пост продакшн робіт завжди формується окремо від знімального процесу, і залежить від складності первинної задумки. Приватний оператор намагається поєднувати роботу з монтажу та інші знімальні процеси, чого не трапляється, коли Ви звертаєтеся до нас. Кожен фахівець Ninepro Video виконує власну роботу за заздалегідь складеним календарним графіком, тому терміни сдачі не затягуються.

Ліцензійне програмне забезпечення. Крім монтажу, створення відеороликів на замовлення не обходиться без обробки самого зображення. Обов'язково потрібно відкоригувати кольорову гаму, налаштувати баланс білого, відрегулювати контрастність і т.д. Під час пост-обробки також можлива розробка графічних 2D і 3D елементів, додавання візуальних ефектів і т.д. Зазвичай на цьому етапі ми використовуємо програми - Adobe After Effects, Adobe Speed Grade, Nuke, DaVinci Resolve.

Креативна група фахівців нашої студії вже шостий рік займається створенням відеороликів в Києві, Україні і на умовах віддаленої співпраці, незалежно від їх тематики та складності задумки, в чому Ви можете самостійно переконатися подивившись роботи з цього розділу.

Скільки коштує створення відеоролика? Ціна / вартість наших послуг

Кожний відеоролик створюється за індивідуально розробленим сценарієм, адаптованому під Ваші запити. Всі побажання, а також іншу інформацію Ви можете вказати при заповненні брифа, який є нашим орієнтиром до початку процесу роботи.

Зателефонуйте нам, замовте створення відеоролика у нас і приєднуйтесь більш ніж до 20 компаній зі світовим ім'ям, які довірили нам втілення в життя своїх візуальних проектів!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.