Інфографіка в Києві

Інфографіка - це один з найбільш доступних візуальних методів подачі інформації, який не вимагає поглибленого читання і вивчення звітів або інших текстів, але дозволяє в доступній формі передати структуровані дані.

Сьогодні вона дуже активно використовується у всіх можливих сферах, тому як більше 40% людей краще сприймають візуалізацію, ніж текст. Більш того, дуже часто виходить так, що інформацію набагато простіше зрозуміти, побачивши її на зображенні у вигляді спрощених блок-схем, ніж за допомогою тексту.

Специфіка створення інфографіки полягає в тому, що одне зображення несе в собі набагато більший обсяг інформації, який сприймається значно простіше і легше. Звичайно ж, візуалізація не виключає наявність тексту, але його використання мінімально. Текстова інформація необхідна для того, щоб аудиторія правильно сприйняла логічні блоки і зробила потрібні висновки.

Бізнес - сфера, яка найбільш активно використовує інфоргафіку, тому що вона є одним з ефективних маркетингових засобів. А все тому, що інформація подається більш привабливо і її легше сприйняти. Анімація робить сухі звіти привабливими і захоплюючими. Інфоргафіка застосовується у всіх сферах, які мають справу з цифрами.

Якщо Ви готуєтесь до тендеру, презентації або до будь-якого іншого заходу і Вам потрібно продемонструвати структуровані дані у формі таблиць, схем, або діаграм, а також числові порівняння, то подання у вигляді графічних одиниць буде безпрограшним варіантом. Особливо зручною у використанні є анімована інфографіка, яка дозволяє демонструвати інформацію в динаміці.

Скільки коштує створення інфографіки? Ціна / вартість наших послуг

Для того, щоб Ви отримали очікуваний результат, інформація для цільової аудиторії повинна бути продемонстрована лаконічно і правильно.

Ціна на створення інфографіки формується виходячи з технічного завдання і залежить від складності анімації та сценарної задумки. Мінімальна вартість починається від 15 000 грн. за ролик, тривалістю до 30 сек. Вартість включає в себе створення кадрування згідно сценарію, статичне макетування елементів, анімацію, мастеринг аудиального ряду (дикторський текст + музичний супровід).

Наша студія має колосальний досвід в графічній візуалізації, навіть, самої складної інформації. Більше третини проектів, які ми робимо сьогодні, містять в собі інфографічні блоки.

Ми працюємо на відмінний результат, виконуємо проекти в мінімальні терміни і враховуємо побажання замовників.

Для тих, кого цікавить інфографіка, Київ - найкраще місце для пошуку студії, готової приступити до роботи зараз. Ми пропонуємо Вам свій талант, оперативність і доступні ціни. Скористайтеся нашими пропозиціями і віддайте проект в надійні руки.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.