Зйомка і створення відео оглядів для інтернет магазинів

Відео огляди для інтернет магазинів являють собою короткі ролики, суть яких показати глядачеві товар зовні, а також його функціональні характеристики.

Створення відеооглядів в Києві і не тільки стало популярним завдяки розвитку Інтернет комерції, а також високої конверсії сайтів, на яких є відео огляди товарів.

Переваги, які дає відеозйомка товарів:

  • користувач бачить «вживу» Вашу пропозицію або послугу, що викликає більшу лояльність, ніж сухий текст;
  • підвищується час перебування відвідувачів на сайті за рахунок перегляду роликів;
  • підвищується мотивація до покупки товару / послуги, а значить підвищується конверсія;
  • підвищується довіра, що може скоротити ланцюжок «відвідування сайту» - «відвідування реального магазину» - «замовлення товару»;
  • відео огляд можна задіяти в інструментах ремаркетингу і для повторного залучення покупця через поштові розсилки.

Предметна відеозйомка, яка є основою для створення відеоогляду, може проводитися як зі спікером, так і без нього. Зазвичай орендується студія на 10-12 годин, в якій на потоці за 1 раз знімається відео для групи товарів.

Зйомка відео оглядів від Ninepro Video гарантує:

  • якісний професійний підхід, тому, що ми маємо досвід предметної відеозйомки товарів;
  • збільшення органічного трафіку, конверсій, повернень відвідувачів та середнього часу перегляду сторінок сайту, зменшення показника відмов, поліпшення поведінкових факторів SEO;
  • зменшення реального числа повернення товарів незадоволеними покупцями у зв'язку з тим, що користувачі будуть розуміти, що вони купують;
  • формування позитивного іміджу навколо бренду в цілому.

Скільки коштує предметна відеозйомка товарів? Ціна / вартість зйомки відео оглядів

Ціна на зйомку і створення відеоогляду формується виходячи з обсягу робіт та кількості товарів, які потрібно зняти. При замовленні великого обсягу робіт ми пропонуємо хорошу знижку. Плата за оренду студії не входить у вартість. Дикторські послуги обумовлюються в індивідуальному порядку.

Зйомка відео оглядів (серія товарів) – від 5 000 грн. Сюди входить написання сценарного плану, операторська робота в студії, монтаж, коррекія кольору, брендинг, запис звуку (при необхідності), зведення аудиального ряду.

Ninepro Video – надійний підрядник, якщо Вам потрібні відео огляди для інтернет магазинів (Київ або віддалене співробітництво).

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.