Відеозйомка кліпів в Києві від студії Ninepro Video

Серед широкого спектру послуг нашої відеостудії окремим пунктом стоїть зйомка відеокліпів. Причина цьому одна - ми любимо працювати з артистами і створювати той продукт, який, безсумнівно, викличе захоплення у глядачів. Ми маємо достатній досвід роботи з артистами різних музичних напрямків, тому створений нами музичний відеокліп буде правильно сприйнятий Вашою аудиторією.

Відеозйомка кліпів від Ninepro Video містить в собі повний цикл робіт від написання та затвердження сценарію до постпродакшна відзнятого матеріалу. У процесі зйомки ми використовуємо тільки сучасну професійну апаратуру і кіноустаткування, яке спільно з креативом нашої знімальної групи (режисер, оператор-постановник, асистенти і освітлювачі) дозволять отримати Вам якісний та сучасний відео продукт.

Як відбувається зйомка відеокліпу в нашій студії

Перший етап нашого творчого співробітництва полягає в розробці концепції Вашого музичного відеокліпу. Спільно з нашим режисером Ви обговорюєте всі ключові питання зйомки відеокліпу – від головної ідеї до технічних вимог. Після того як всі точки дотику знайдені, формується попередній кошторис, внаслідок затвердження якого починається процес із написання сценарію. Обов'язковою умовою нашої співпраці є підписання договору для того, щоб всі юридичні і фінансові питання, а також авторські права були захищені з обох сторін.

Сценарій кліпу та його розкадровка – завдання нашої знімальної групи. Після ознайомлення виконавця з готовим сценарієм вносяться правки (якщо вони є) і формується остаточний кошторис проекту.

Остаточним етапом підготовки відеозйомки кліпу є складання календарного плану і організація знімального процесу (підбір акторів, оренда локацій, пошук реквізиту). Після закінчення підготовчого етапу починається безпосередньо зйомка відеокліпу. Київ - ідеальне місце для зйомки, як бюджетних кліпів, так і найдорожчих з кошторисом у кілька десятків тисяч доларів. Безліч павільйонів, як відкритих, так і закритих, а також природні локації дозволяють кожному вибрати щось своє.

У виробництві ми використовуємо тільки сучасну апаратуру та операторське обладнання. Так, залежно від сценарних вимог, в процесі відеозйомки кліпу можуть використовуватися кіно-кран, авто-присоски для камер, приладнання для зйомки з повітря. Таке обладнання додає динаміку відеокліпу, що, в свою чергу, робить його більш ритмічним, «кіношним» і ефектним.

Заключним етапом відеозйомки кліпів є пост-продакшн відзнятого матеріалу. Період виготовлення готового продукту - від 30 робочих днів (стандарт за договором). За цей час наші інженери монтажу та моушн дизайн проводять наступні види робіт: нелінійний монтаж, створення відеоефектів (передбачених сценарієм), корекція кольору, зведення та мастеринг. У кінцевому результаті нашої спільної роботи з'являється якісний та сучасний кіно-продукт - музичний відеокліп.

Зйомка відеокліпів: ціна/вартість послуг

Вартість кожного окремого відеокліпу індивідуальна, оскільки залежить від сценарних вимог проекту: складності зйомки, обладнання, яке буде використовуватися, акторів, гримерів, графічних ефектів при монтажі і т.д. Але, в будь-якому випадку, ми з розумінням ставимося до кожного Замовника послуги «зйомка відеокліпів» і при нашій зацікавленості завжди готові вкластися у запланований Вами бюджет. Тому співвідношення кошторис, що формує зйомку відеокліпу / ціна від Ninepro Video - це вдале поєднання доступності і якості.

Мінімальна сума від якої варто відштовхуватися починається з позначки в 30 000 грн. У вартість включено створення розкадровки, постановочна зйомка сюжетної лінії і студійна зйомка, монтаж, корекція кольору, мастеринг аудиального ряду.

Якщо Ви хочете отримати сучасний кліп західного стилю зйомки за прийнятні гроші, якщо Ви втомилися від застарілих штампів музичного відео, якщо Ви не боїтеся проявити свою музичну індивідуальність - сміливо звертайтеся до нас! Відеозйомка кліпів (Київ) від Ninepro Video - це креативно, стильно і доступно.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.