Створення відео презентацій у Києві

Відео презентації, так само як і промо-ролики, покликані формувати імідж компанії і безпосередньо сприяти її розвитку. Основною відмінністю відео презентації від стандартного промо-ролика є акцентування уваги глядача на конкретному, як правило, новому товарі / послузі / програмі / мобільному додатку. Важливою складовою є розгорнута характеристика особливостей і переваг об'єкта реклами. У чому ж секрет успіху таких кліпів і чому створення відео презентацій сьогодні набирає все більших обертів?

Вся справа в тому, що сьогодні великою популярністю користується саме відеореклама, тому що вона є кращим способом розповісти про товар, послугу або компанію широкому колу аудиторії. Анімована презентація може знадобитися як для проведення прес-конференцій, так і для участі у виставках, тендерах і показах.

Чи варто згадувати про те, що від якості залежить, наскільки професійно буде представлений товар або послуга, і як він буде сприйнятий аудиторією. Тільки фахівці, які добре обізнані не тільки в сфері відеозйомки і монтажу, але ще й у маркетингу повинні створювати відео презентації. Київ має велику кількість відеостудій, але тільки наша може запропонувати не лише демократичні ціни, але і солідне портфоліо.

Правильно розроблена концепція і відповідальний підхід до виробництва завжди гарантують високий результат.

Скільки коштує створення відео презентації? Ціна / вартість наших послуг

Ціна на створення відео презентації розраховується виходячи з обсягу необхідних робіт, які можуть включати написання сценарію, розкадрування, проведення підготовчих робіт, студійну зйомку, постпродакшн.

Мінімальна вартість від якої варто відштовхуватися, при відправці запиту нам, становить 18 000 грн. Сюди включено написання сценарію з його подальшим кадруванням, зйомка / графічна візуалізація, монтаж, анімована інфографіка, зведення аудиальної складової.

Створення відео презентації в Києві від Ninepro Video має ряд переваг:

  • ми працюємо на ринку більше 5 років, тому маємо багатий практичний досвід і гарне уявлення про те, яким повинен бути якісний презентаційний ролик;
  • наша цінова політика розумна і обґрунтована;
  • ми врахуємо всі Ваші пропозиції та побажання, і при цьому створимо ексклюзивне відео з грамотно продуманою концепцією, яку можна використовувати для формування як зовнішнього, так і внутрішнього іміджу підприємства;
  • наша команда складається з першокласних операторів, інженерів монтажу і motion-дизайнерів, які підберуть для відео необхідний звуковий супровід, графічні елементи, зроблять його більш привабливим і ефектним.

Професійне створення відеопрезентацій важливе тим, що такий матеріал не є «одноразовим», тому його можна використовувати для проведення навчальних тренінгів, участі в тендерах і просто розмістити на сайті компанії.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.