Відео презентація в Києві

За останній час відео презентації стали дуже актуальними, оскільки це ефективний інформаційний засіб, здатний продемонструвати Ваш продукт або послугу і дати клієнту можливість оцінити пропозицію по всім параметрам і характеристикам.

Як правило, сучасні конференції, переговори з партнерами, виставки та інші заходи не обходяться без презентаційних роликів, адже таким чином можна викласти всю необхідну інформацію найбільш сучасним, лаконічним і доступним для всіх шляхом. Більше того, у відео можна додати анімовані схеми і діаграми, приклади і таблиці для наочної демонстрації поданої інформації.

Створення відео презентації починається з розробки концепції та написання сценарію. Уже на етапі попереднього продакшну, за допомогою створеної нами розкадровки, Ви зможете повністю уявити собі остаточний результат нашої роботи, який Ви отримаєте в обумовлені терміни. За Вами завжди залишається право внести корективи, які ми обов'язково врахуємо.

Наша команда готова розробити унікальну концепцію будь-якого формату і тематики, для того, щоб на виході вийшла відмінна відео презентація. Київ - місто, в якому бізнес розвивається стрімко, тому ми запропонуємо оптимальні форми подачі матеріалу з урахуванням сучасних тенденцій відео виробництва.

У процесі роботи ми використовуємо актуальні маркетингові прийоми, враховуємо особливості Вашої цільової аудиторії, створюючи саме той продукт, що зацікавить максимальну кількість потенційних клієнтів і партнерів.

Скільки коштує відео презентація? Ціна / вартість наших послуг

Наш менеджер зробить індивідуальний прорахунок під Ваш бюджет при заповненні брифу або зустрічі в офісі нашої студії.

Ціна на відео презентацію починається від 35 000 грн. і залежить від технічної складності реалізації проекту і часу, який буде витрачено на створення продукту.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.