Корпоративне відео в Києві

Корпоративне відео вважається важливим інструментом у формуванні позитивного іміджу компанії, тому сьогодні його так широко використовують підприємці.

Корпоративне відео може бути виконане в трьох різних варіантах:

  • Відеоролик про компанію для зовнішнього формування іміджу. Це може бути репортаж з прес-конференції, презентації або виставки з елементами інтерв'ю учасників та керівництва. Таке відео можна використовувати для участі в тендерах або розмістити на офіційному сайті. Відео може містити інформацію про вихід нової продукції, лінії товарів або про досягнення і плани на майбутнє.
  • Фільм для внутрішньої роботи. Створити такий короткометражний фільм можна з метою навчання персоналу або підвищення кваліфікації співробітників.
  • Відеозвіт і кліп про корпоративний захід для співробітників і особистого відеоархіву компанії. Такий варіант може вирішувати кілька завдань. Корпоративний фільм стане відмінним подарунком для шефа або співробітників, як звіт про минулий День народження компанії або якесь інше свято.

Ми пропонуємо свої послуги, якщо Ви шукайте якісного підрядника на корпоративне відео. Київ чи Україна, - нам не важливо, бо ми маємо великий досвід роботи з великими Українськими та міжнародними компаніями, філії яких розташовані за межами столиці.

Не забувайте про те, що будь-яке якісно зняте і змонтоване відео про фірму, можна використовувати в подальшому для створення рекламного відео, презентації і в багатьох інших цілях.

Скільки коштує корпоративне відео? Ціна / вартість наших послуг

Ми пропонуємо заповнити бриф для того, щоб наш менеджер виконав індивідуальний прорахунок і зв'язався з Вами.

Ціна на корпоративне відео починається від 45 000 грн. і безпосередньо залежить від складності технічного завдання.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.