Презентаційне відео в Києві

Презентаційне відео компанії призначене для того, щоб більш детально розповісти про підприємство, специфіку його роботи, функціонування, перспективи та плани на майбутнє. Воно також може включати в себе інформацію про робочі підрозділи, керівництво, персонал, виробництво і т.д.

Структура і сюжет розробляється, виходячи з Ваших побажань, тому готовий відеопродукт не буде містити нічого зайвого. Інформація буде викладена в логічній послідовності, чітко, ясно і лаконічно; вона також може бути підкріплена анімованими таблицями, схемами або діаграмами.

Яким може бути Ваш презентаційне відео?

  • Традиційне, зняте на камеру і змонтоване. Для якісної зйомки у нас є сучасне професійне обладнання - DSLR, HD камери і кінокамера Black Magic Design, а також додаткова апаратура - системи стабілізації, освітлення, мікрофони і т.д.
  • Графічне, створений за допомогою 2D анімованої графіки або інфографіки. Виробництво даного відео не вимагає зйомок, що відбивається і на більш низькій його вартості. Переваги даного відео полягають не тільки в лояльності цін на створення, а й у тому, що воно може візуалізувати те, що не підвладне камері. Наприклад, складний хімічний процес навряд чи вийде зафіксувати на камеру, зате за допомогою графіки його можна буде успішно відтворити.
  • 3D ролик, створений за рахунок використання тривимірного моделювання, який має ті ж переваги, що і графічний, тільки за рахунок використання 3D стає більш ефектним, привабливим і реалістичним. Його створення також не вимагає зйомок, але вартість може бути набагато більша, ніж у двох попередніх варіантів, і дуже сильно залежить від технічного завдання та рівня деталізації.

Скільки коштує презентаційне відео? Ціна / вартість наших послуг

Створення кожного відео починається з вивчення інформації та написання сценарію, адаптованого під Ваші запити. Усі Ваші побажання будуть неодмінно враховані, тому не забудьте їх викласти під час заповнення брифу.

Ціна на презентаційний ролик компанії розраховується індивідуально, але становить не менше 35 000 грн. Сюди входить написання сценарію, його розкадровка, студійна зйомка та/або зйомка на об'єкті, монтаж відео, брендінг згідно корпоративного стиля, корекція кольору, інфографіка, мастеринг аудіоряду.

Для Вас ми готові запропонувати не тільки ідеї, але й грамотну їх реалізацію, оперативні терміни виконання і тільки якісний результат.

Скористайтеся нашими пропозиціями і замовте презентаційний ролик (Київ, Україна або віддалена співпраця - ми маємо досвід роботи для зарубіжних замовників) у нас.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.