Обробка відео в Києві

Обробка відео серед професіоналів ще називається пост продакшн. Це останній етап створення відео, який відповідає за якість остаточного результату, без нього неможливо обійтися.

Що входить в пост-обробку?

  • Відео монтаж – це процес компонування відзнятого матеріалу в логічній послідовності в один відеоряд. Він може бути як лінійним (відповідним реальному часу з точністю до секунд), так і нелінійним (коли хронологія подій не дотримується).
  • Корекція кольору – обов'язковий етап обробки відео, призначений для перетворення зображення - адаптації кольорової гами, контрастів і т.д. Корекція кольору може бути технічною (нормалізує кольори, надає їм природність) і художня (більш трудомістка, використовується в якості додаткового ефекту в кіно, відеокліпах та ін.).
  • Накладення графіки і брендінг – відрисовка схем, брендування, розробка 2D, 3D графіки, анімованої інфографіки і т.д.
  • Створення візуальних ефектів, які роблять відео більш ефектним і яскравим.
  • Накладення звукової доріжки – використання royalty free або покупної музики, дикторського озвучення, а також робота з вихідною звуковою доріжкою.
  • Мастеринг – останній етап, який здійснює конвертацію відеоряду в потрібному форматі, роздільній здатності і розмірі.

Для того, щоб обробка відео здійснювалася належним чином, наші фахівці використовують потужне комп'ютерне обладнання та цілий арсенал програмного забезпечення: Adobe Premiere Pro, Adobe Encore, Adobe After Effects, Adobe Photoshop, Adobe Speed Grade, Edius, Nuke, CINEMA 4D, DaVinci, 3D MAX та ін.

Ми можемо гарантувати відмінний результат роботи та оперативні терміни виконання.

Скільки коштує обробка відео? Ціна / вартість послуг

Щоб дізнатися ціну обробки відео, нам потрібно розуміти, під який вид обробки потрапляє Ваше замовлення, тому заповніть бриф або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Вартість різних типів обробки відео кардинально відрізняється і прораховується виключно в індивідуальному порядку.

В якості вихідного матеріалу ми приймаємо практично будь-яке відео, незалежно від того зняте воно на професійну камеру чи ні. Єдине, за що ми не беремося - це монтаж відео з телефонів, а також за оцифровку будь-яких аналогових і наполовину цифрових носіїв (mini DV, VHS, SP Betacam і т.д.).

Якщо Вас цікавить якісна професійна обробка відео (Київ, Україна або віддалена співпраця) за доступними цінами, звертайтеся до нас, і Ви залишитесь задоволені отриманим результатом!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.