Де зняти вірусне відео в Києві

Вірусне відео, що добре запам'ятовується - це безпрограшний маркетинговий хід і відмінний спосіб привернути увагу до свого бренду.

Високий рівень конкуренції, у всіх без винятку сферах бізнесу, сьогодні просто зобов'язує шукати нові способи залучення уваги покупця і підвищення лояльності за рахунок нестандартних прийомів. Ні для кого не секрет, що набагато цікавіше побачити продукт, ніж про нього почути або прочитати. Саме тому вірусний маркетинг широко використовує відеоролики, флеш-мультфільми та інфографіку.

Як це працює? Принцип роботи вірусного ролику полягає в тому, що людина, яка його переглянула, захоче поділитися зі своїми друзями в соцмережах або месенджері, а ті, відповідно, поділяться зі своїми. Такий ланцюг буде продовжуватися тільки в тому випадку, якщо відео буде оригінальним, цікавим та залишиться у людини в пам'яті.

Найчастіше вірусне відео містить логотип компанії або посилання на сайт, на яке користувачеві захочеться перейти. Тому, якщо Ви хочете, щоб відвідуваність Вашого сайту зросла в рази, і бренд був упізнаваним серед широкого кола споживачів, така реклама - це те, що потрібно.

Ninepro Video пропонує Вам зняти вірусне відео (Київ, Україна і дистанційна співпраця) «під ключ», включаючи розробку концепції, написання сценарію, попередню підготовку, проведення знімального процесу, монтаж та інші етапи пост-продакшну.

Скільки коштує вірусне відео? Ціна / вартість наших послуг

Зверніть увагу на те, що крім бюджету на створення відео, у Вас повинен бути первинний бюджет на отримання перших переглядів цільової аудиторії. Найчастіше, при так званому «Вірусному посіві» використовується медійна інтернет-реклама.

Ціна на вірусне відео починається від 50 000 грн.

Вона включає в себе:

  • дослідження, розробку концепції і стратегії;
  • пошук креативних і неординарних рішень, написання сценарію і кадрування;
  • кастинг акторів, підбір локацій і реквізиту (гонорар і оренда студії оплачується окремо);
  • проведення знімального процесу;
  • обробку відеоматеріалу, монтаж, а також звукове та графічне оформлення.

Використання нестандартних прийомів сучасного маркетингу буде корисним для ведення як великого, так і малого бізнесу. Вибирайте ефективне створення вірусного відео, і Ви гарантовано отримаєте відмінний результат.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.