Відеозйомка конференцій у Києві

Вам потрібна професійна відеозйомка конференції з подальшим монтажем або послуги операторів, які нададуть Вам першокласний відеоматеріал про минулий захід?

Тоді Ви потрапили за адресою! Наша команда з радістю візьметься за створення презентаційного або корпоративного фільму з подальшим тиражуванням дисків. Завдяки живій, динамічній зйомці ми гарантуємо глядачеві «ефект присутності», а сам фільм буде максимально насиченим і цікавим.

Семінари, конференції, тренінги та презентації часто мають кілька етапів проведення, які можуть включати в себе офіційну і неофіційну частини, інтерв'ю учасників та ін. Завдяки цьому в репортажі будуть присутні коментарі спікерів конференції, в яких вони зможуть розповісти про свої враження, ідеї, досягнення і плани. Якщо над створенням такого фільму будуть працювати професіонали, то результат від зйомки конференції перевершить всі Ваші очікування.

Наша студія виконує продакшн повного циклу завдяки злагодженій роботі колективу і новітньому технічному і програмному забезпеченню. Вся апаратура, яка перебуває в розпорядженні наших фахівців, є власністю студії, що дозволяє нам встановлювати на всі послуги демократичні ціни без накрутки, і орендна вартість в них не входить.

Скільки коштує відеозйомка конференції? Ціна / вартість наших послуг

Залежно від масштабності заходу і Вашого бюджету, Ви можете обрати між однокамерною і двукамерною зйомкою.

Відеозйомка конференцій може включати в себе тільки роботу знімальної групи: в цьому випадку проводиться погодинна оплата за роботу одного або декількох операторів (від 5000 грн. за роботу одного оператора за 8 годин).

Оптимальний варіант - це зйомка конференції двома камерами, запис звуку з петличного, стаціонарного/накамерного мікрофона або накладення звуку, записаного за допомогою мікшерного режисерського пульту, монтаж і просте брендування відео - від 10 000 грн. (при роботі на локації 8 годин).

Нашим клієнтам ми пропонуємо не тільки зйомку, але й пост продакшн з кольорокорекцією, впровадженням анімованих графічних елементів брендингу, інфографічних схем, діаграм та інших статичних або динамічних елементів.

У жанрі «відеозйомка конференцій» (Київ і вся Україна) нами був накопичений серйозний досвід; було реалізовано величезну кількість проектів для великих компаній.

Для Вас двері студії Ninepro Video завжди відкриті! Чекаємо Вашого дзвінка.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.