Де зняти вірусний ролик в Києві

Для будь-якого користувача сучасна соціальна мережа надає повний спектр можливостей для обміну інформацією різного характеру. З точки зору маркетингу - це унікальна можливість безпосереднього контакту зі споживачем, для рекламодавця вона є одним з ефективних способів демонстрації своєї пропозиції.

Звичайно ж, реклама в соціальній мережі - непоганий варіант, але з кожним днем її можливості перевершує вірусний ролик. Київ за неофіційними даними має населення більш ніж у 5 мільйонів осіб, станом на початок 2015 Вконтакті зі столиці України зареєстровано більше 2,5 мільйонів акаунтів.

Ми назвемо 3 основних причини, чому варто зняти вірусний ролик.

  • №1 – це креативно і сучасно! Дійсно, вірусне відео – це новий виток у сфері реклами, тому що в ньому акцент робиться не на якості та професіоналізмі демонстрації товару / послуги. Суть його створення полягає в тому, щоб він був яскравим, цікавим, «чіпляючим» і нестандартним, адже тільки таке відео змусить Вас поділитися з друзями побаченим.
  • №2 – це швидко! успішно створений ролик в максимально стислі терміни охопить Вашу цільову аудиторію, ознайомить з пропозицією, зацікавить і заінтригує. Тоді вже справа за класичною рекламою, яка більш детально демонструє товар, вказує на його конкурентні переваги і мотивує до покупки.
  • №3 – це доступно! Ні створення, ні просування вірусного відео не вимагає таких великих фінансових витрат, що порівняні з теле- або радіорекламою. Як показує практика, оригінальна задумка і правильна її реалізація, також вірний розподіл бюджету на початкові перегляди, здатні дати набагато кращий ефект.

Щоб Ваш вірусний ролик був по-справжньому успішним, його створення потрібно доручити досвідченій команді, яка зможе створити і грамотно реалізувати сценарій. Цю роботу можна довіріти нашій студії, тому що ми отримали подібний досвід більш ніж за 10 років успішної роботи на ринку.

Скільки коштує вірусний ролик? Ціна / вартість наших послуг

Ми пропонуємо класичну зйомку з усіма етапами постпродакшн обробки і створення 2D анімаційного і 3D відео за допомогою комп'ютерних технологій. Наші фахівці зможуть запропонувати Вам різні варіанти роликів, і навіть обмежений бюджет не буде перешкодою для співпраці.

Ціни на створення вірусного ролика формуються індивідуально після спілкування з нашим менеджером або після заповнення брифу. Мінімальна сума, на яку варто орієнтуватися становить 50 000 грн. У дану суму включена розробка креативної ідеї сценарію, розкадровка, кастинг акторів (гонорар сплачується окремо), організація знімального процесу, робота знімальної групи на локації (1 зміна), постпродакшн (монтаж, корекція кольору, графічні і анімовані блоки, звуковий мастеринг).

Співпраця з нами завжди приємна і результативна, тому не відмовляйте собі в цьому, а заповніть бриф або зателефонуйте безпосередньо менеджеру!

Якщо вірусний ролик замовити у нас, Вам не доведеться турбуватися про будь-які нюанси роботи, тому що ми пропонуємо повний цикл продакшну відео.

Оцініть переваги роботи з нами вже зараз!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.