Відеостудія в Києві «Ninepro Video»

Тільки та відеостудія, команда якої професійно займається створенням роликів не перший рік і має в розпорядженні все необхідне обладнання, зможе порадувати Вас своєю роботою, надавши якісний результат.

Що для цього потрібно?

  • Креативна і талановита робоча команда, здатна генерувати свіжі, цікаві ідеї та концепції, а також грамотно втілювати їх у життя. Хороші фахівці ніколи не працюють за шаблоном, а кожного разу створюють оригінальний продукт, який повністю відповідає запитам замовника.
  • Професійне операторське обладнання. Використання дорогого і якісного основного і допоміжного обладнання гарантує високі стандарти готового результату.
  • Сучасне комп'ютерне та програмне забезпечення. Пост-обробка відзнятого матеріалу, яку виконує відео студія, - не менш важливий аспект роботи, ніж підготовка та проведення знімального процесу.
  • Досвід роботи з проектами будь-якої складності і клієнти показують серйозність компанії в цілому. Вибираючи підрядника «з ім'ям», Ви отримуєте більш високу вартість, але гарантовано передбачуваний результат, офіційне співробітництво і діловий підхід до вирішення поставлених завдань.

Чому саме наша відеостудія?

Відеостудія (Київ, Україна) Ninepro Video - це команда фахівців, яка працює на українському ринку з 2009 року. У нашому портфоліо Ви знайдете відео для компаній зі світовими іменами, а також фільми, зняті для найбільших українських холдингів.

У нас є солідний досвід у створенні як комерційних, так і роликів для індивідуального використання.

Під час знімального процесу ми використовуємо тільки професійну апаратуру, а по закінченню етапа пост-продакшну ми гарантовано надамо Вам результат, який повністю відповідатиме вимогам.

Пам'ятайте, що Ninepro Video - відео студія в Києві №1 , яка приваблює клієнтів не тільки високою якістю роботи, але і демократичними обгрунтованими цінами.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.