Корпоративна відеозйомка (відеозйомка корпоративів)

Вам потрібна професійна корпоративна відеозйомка? Київ - це місто, в якому буде проводитися свято? Ninepro Video із задоволенням пропонує допомогу в правильному висвітленні даної події. Саме для Вас наша студія готова провести відмінну відеозйомку корпоративу з подальшим створенням звіту про захід у вигляді фільму і невеликого трейлера, який можна використовувати в промо цілях (наприклад, на сайті).

Відеозйомка корпоративів на території України з кожним роком розвивається все динамічніше. Подібні заходи надзвичайно веселі, т.к. співробітники можуть нарешті поспілкуватися в неформальній обстановці і просто відпочити. Завжди багато цікавого відбувається на корпоративних заходах, починаючи від тімбилдингу, закінчуючи тисячними флешмобами. Іноді трапляються такі моменти, що їх просто-напросто необхідно зафіксувати на камеру. Наша команда зробить все для того, щоб фільм показав динаміку і розмах проведеного свята.

Корпоративна відеозйомка може бути вигідно використана, як продуманий PR-хід фірми або ж приємний презент для працівників, а може служити в якості звіту для event-агентства організатора. Головне, розуміти той фактор, що корпоративна відеозйомка для компанії - це не тільки веселощі, показник її успішності і дружності колективу, а й рівень організації свята.

Кадри з корпоративного заходу допоможуть Вам згадати позитивні і приємні моменти в хвилини дозвілля, а також просувати свої послуги у сфері організації свят.

Ninepro Video знайде до кожного клієнта індивідуальний підхід, тому відеозйомка корпоративів в Києві і передмісті - це один з основних напрямків співпраці, яку ми практикуємо з event-агентствами.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.