Наші клієнти

Наши клиенты

Виробництво відеороликів в Києві

Наша продакшн студія займається виробництвом відеороликів будь-якої складності. Ми спеціалізуємось на створенні якісного сучасного бізнес відео. Нам довіряють великі українські компанії та міжнародні холдинги.

Співробітники Ninepro Video можуть повністю взяти на себе підготовку і проведення організаційного процесу на всіх етапах створення відеопродукту. Ми виконуємо підгтовку матеріалів, написання сценарію, організацію знімального процесу, підбір акторів, оренду приміщень і т.д. виходячи з цілей відеоролика. Наші фахівці вибирають потрібні методи для успішної реалізації проекту, які вписуються в закладений бюджет.

Виробництво відеороликів будь-якого типу в нашій студії не закінчується записом сюжетів, адже пост-продакшн є обов'язковим етапом. Монтаж і обробка відео не менш важливі, ніж зйомка, тому цьому питанню ми приділяємо чимало уваги. Спеціально для цієї роботи у нас зібраний арсенал комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, яке ми використовуємо в процесі пост-обробки.

Скільки коштує виробництво відеоролика? Ціна / вартість наших послуг

Вартість виробництва відеоролика в нашій продакшн-студії розраховується індивідуально, оскільки на ціноутворення впливає маса чинників: складність підготовчих і технічних робіт, тривалість знімального процесу, складність робіт по пост-продакшну і т.д.

Але поспішаємо звернути Вашу увагу на те, що наші креативники завжди готові запропонувати варіант відео на будь-який бюджет, тому що ми надаємо першокласну якість за доступними цінами.  

Замовляйте виробництво відеороликів (Київ, Україна та віддалена співпраця) у нас і в максимально стислі терміни ми надамо Вам готовий продукт першокласної якості, за який Вам не доведеться переплачувати!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.