Презентаційне відео в Києві для Вашої компанії

Для того щоб презентаційне відео справило потрібний ефект, воно повинно бути зроблено професійно і якісно, з урахуванням всіх переваг цільової аудиторії, адже тільки від цього залежить успішність реалізації Ваших бізнес-планів.

Навіщо потрібен презентаційний ролик компанії і в чому полягають його переваги?

Відео презентація зазвичай використовується на прес-конференціях, при ділових переговорах з інвесторами або партнерами, крім того, вона просто необхідна для участі в тендерах, конкурсах або виставках. На відміну від реклами, таке відео більш докладно знайомить цільову аудиторію з Вашою компанією або її пропозиціями, дає повну і конкретну інформацію, наочно демонструє конкурентні переваги продукту у стислій і ненав'язливій формі.

Щоб гідним чином заявити про себе, а також успішно продемонструвати Ваші пропозиції, презентаційне відео повинне бути виконане на високому рівні і цю роботу потрібно довіряти тим, хто має солідний досвід роботи за плечима і позитивні відгуки серйозних клієнтів.

Креативна команда продакшн студії Ninepro Video пропонує свої послуги всім бажаючим отримати якісний відеопродукт за доступною ціною. Ми зуміємо грамотно створити і реалізувати сценарну задумку і надати Вам відмінний результат роботи.

В залежності від типу і тематики, створення презентаційного відео (Київ або віддалене співробітництво) в нашій студії здійснюється за допомогою комп'ютерної 2D і 3D графіки, або ж зйомки на цифрову та кіно-апаратуру. Ми надаємо повний цикл створення презентації, починаючи від розробки і написання сценарію і його розкадровки. Обробка матеріалу здійснюється тільки за допомогою сучасного комп'ютерного обладнання та ліцензійного ПЗ.

Скільки коштує презентаційне відео? Ціна / вартість наших послуг

Ціна на презентаційне відео формується залежно від сценарного плану, кількості знімальних годин і складності постпродакшна. Підіймається вартість виробництва завдяки наявності складної динамічної графіки і нестандартних видів зйомки (наприклад кілька виїздів на об'єкт, аерозйомка та ін.)

Мінімальна ціна на даний відеопродукт починається від 45 000 грн. Стандартні складові, які входять в дану пропозицію: storyboard розкадровка згідно сценарію, студійна зйомка, або робота знімальної групи на об'єкті, монтаж відеоряду, брендинг, корекція кольору, накладення звукового супроводу і професійна дикторська озвучка.

Для наших Клієнтів ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід до реалізації проекту, сумлінну роботу на кожному етапі створення ролика.
  • Професіоналізм у виконанні. Всі наші співробітники - досвідчені фахівці, які працюють тільки на відмінний результат.
  • Укладання офіційного договору, умовами якого ми керуємося в процесі роботи.
  • Оперативність у виконанні замовлення - стандартно 21 робочий день, хоча для Вас ми зможемо зробити виняток і скоротити терміни.
  • Доступні й аргументовані ціни на послуги, які зможуть Вас приємно здивувати.

Презентаційне відео - відмінний спосіб заявити про себе, саме тому воно користуется такою популярністю сьогодні. Зателефонуйте за номером Ninepro Video, і чудовий результат не змусить на себе чекати!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.