Створення 3D моделей в Києві на замовлення

3D модель - це репрезентація 3D об'єкту в цифровому просторі. Вона може бути статичною і анімованою.

Створення 3D моделі здійснюється за допомогою декількох способів, одним з найбільш популярних, є метод полігонного моделювання. Він передбачає з'єднання лінійних сегментів з точками в тривимірному просторі. Але даний метод має ряд недоліків, наприклад, з його допомогою дуже складно створити вигнуті об'єкти. Тому для цього краще використовувати NURBS-моделювання.

Для того щоб грамотно і правильно створити 3D модель з фотографії будівлі, людини, персонажа або предмета, потрібно не тільки потужне комп'ютерне обладнання («залізо»), а й професійні ліцензійні програми («софт»), спеціально призначені для такої роботи. Робота вимагає співпраці з досвідченим дизайнером, який бере безпосередню участь у розробці зовнішнього оформлення і здійснює створення 3D моделей. Київ, Україна або віддалена співпраця - нам не важливо, тому що Ninepro Video в першу чергу орієнтується на якісний і взаємовигідний результат, а не на географічні рамки.

Ігровий та медіа простір, а також наука, інженерія масово використовують тривимірні моделі для візуалізації різних об'єктів. Особливо це зручно для тих, хто хоче презентувати новий продукт, гаджет, механізм, тому що його функціонування можна буде продемонструвати в деталях.

Скільки коштує створення 3D моделі на замовлення? Ціна / вартість наших послуг

Ми пропонуємо створення 3D моделей для відео на замовлення. Ціна роботи залежить від складності самої моделі, а також від деталізації анімації об'єкта і хронометражу відео.

Для того, щоб дізнатися попередню вартість проекту та терміни реалізації, Вам потрібно заповнити бриф, інформація якого буде нашим орієнтиром у процесі подальшої роботи. Там Ви можете вказати всі Ваші побажання і вимоги.

Співпраця з Ninepro Video:

  • приємне, тому що з кожним клієнтом ми працюємо індивідуально;
  • надійне, тому що ми гарантуємо успішні результати роботи;
  • доступне, тому що ми пропонуємо розумні ціни на всі види послуг.

Створення 3D моделей потрібно довіряти тільки досвідченим фахівцям, які не змусять Вас сумніватися в правильності вибору, адже тільки від майстерності команди залежить успіх проекту. Довірте цю роботу нашим професіоналам, і Ви будете задоволені отриманим результатом на 100%!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.