Виробництво фільмів у Києві та Україні

Ninepro Video пропонує послугу "виробництво фільмів" - від корпоративних до постановочних короткометражних. Накопичений за час роботи досвід, а також сучасна технічна база дозволяє нам виконувати практично будь-які поставлені завдання, що стосуються виробництва відео і створення відео графіки.

Основним своїм завданням ми ставимо виготовлення сучасного, яскравого та креативного продукту європейського рівня, що відповідає всім запитам кінцевого споживача (цільової аудиторії). «Ми отримуємо задоволення від своєї роботи, а Ви від її результату», - свідчить слоган нашої компанії, і ми намагаємося дотримуватися його у всьому.

Наша команда складається із молодих фахівців різних областей, що мають досвід роботи в дизайні, маркетингу, рекламі і паблік рилейшнз. Весь наш досвід ми вкладаємо у виробництво фільмів. Київ багатий на пропозиції від різних студій відеозйомки з різними ціновими пропозиціями, але тільки ми поєднуємо в собі професіоналізм, 100% віддачу і демократичні ціни, в чому Ви можете переконатися, обрав розділи «Портфоліо» та «Наші клієнти».

Всі етапи виробництва фільму, починаючи від розробки задумки і закінчуючи пост-продакшном, можна довірити нашим фахівцям. Обговоривши з Вами всі деталі, ми пропишемо сценарій, підберемо акторів, локації зйомок і декорації, додаткове обладнання та інший інвентар, який знадобиться.

Сама зйомка фільму здійснюється на новітню кіно-апаратуру Black Magic Design, а обробка знятого відео здійснюється за допомогою сучасного комп'ютерного забезпечення. DaVinci Resolve, Cinema 4D, Foundry Nuke, Adobe After Effects, 3D Max і Adobe Speedgrade - далеко не весь перелік програм, якими користуються наші інженери та асистенти в процесі роботи: монтажу, корекції кольору, накладення графіки, анімації, моушн-дизайну і т.д.

Скільки коштує зйомка фільму? Ціни/вартість наших послуг

Ціна виробництва фільму розраховується на підставі заповненого брифа і розписується поетапно. Кошторис формується на підставі таких робіт як предпродакшн, знімальний процес і пост продакшн, а також технічний і побутовий райдер.

Мінімальна сума на яку слід розраховувати становить 45 000 грн. В дану вартість входить написання сценарію, розкадровка сцен фільму, підбір локацій, кастинг акторів, повна організація знімального процесу, монтаж, композинг, створення графічних частин, триетапна корекція кольору, багатоголоса озвучка, фінальний мастеринг.

Для Вас ми пропонуємо:

  • вигідні умови співпраці: ми готові взятися за зйомку фільму з будь-яким ствердженим обсягом бюджету;
  • послуги досвідчених професіоналів, які займаються справою не один рік і повністю вивчили його специфіку;
  • безліч креативних ідей, які ми завжди зможемо втілити в реальність;
  • стислі терміни виконання роботи;
  • високий рівень сервісу та індивідуальний підхід.

Наші переваги полягають в тому, що за доступну ціну на роботу ми готові взятися за зйомку і виробництво фільмів у Києві, Україні та ближньому зарубіжжі при оплаті транспортних витрат і побутового райдера. Якщо Ви хочете створити якісний та сучасний медіапродукт, обов'язково скористайтеся нашими послугами, якість яких можуть підтвердити відео в портфоліо і наявність клієнтів зі світовими іменами.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.