Відео продакшн в Києві та Україні

Ninepro Video Production – відео продакшн студія повного циклу робіт. Головною нашою перевагою є вміння продукувати унікальні ідеї з подальшою грамотною та відповідальною їх реалізацією, і саме за це нас цінують клієнти.

З 2009 року ми професійно займаємося створенням якісних комерційних відеороликів: реклами, корпоративних фільмів, відео презентацій, інфографіки та інших бізнес відео, які можуть гідно презентувати Ваш продукт або компанію і виділити його переваги, порівняно з пропозиціями конкурентів.

Ми працюємо для досягнення тільки успішного результату і до цього докладаємо максимум зусиль. Наш продакшн - це команда кращих профі, що цілеспрямовано працюють на досягнення результату, який сподобається Вам і аудиторії і принесе Замовнику очікуваний ефект.

Створення відеоролика починається з вивчення інформації, розробки задумки, написання сценарію і його кадрування. На стадії знімального процесу задіюється тільки DSLR або кіноапаратура з професійною оптикою, яка забезпечує високу якість зображення Full HD формату, яскраве, «кіно» зображення.

Якщо Ви спрямовані на результат, подивіться клієнтів і роботи, які знімав наш відео продакшн. Київ, Україна та країни ближнього зарубіжжя ми обслуговуємо однаково, тому по-перше, маємо власний транспорт і організовуємо виїзні зйомки, а, по-друге, маємо великий досвід віддаленої співпраці.

У процесі пост-обробки, за допомогою ліцензійних програм, «сирий» матеріал перетворюється в оригінальний, продуманий до дрібниць ролик, з цікавою задумкою. Пост-продакшн в Ninepro Video – це не тільки зведення відзнятих роликів в відеоряд, але і якісна обробка з корекцією кольору.

Крім перерахованого вище, здійснюється розробка графіки та анімації, яка може входити до складу готового відео. Пост-обробка матеріалу в нашій студії триває 21 робочий день, але для Вас ми зможемо і скоротити цей термін.

Ninepro Video Production

Для кожного нашого клієнта ми пропонуємо якісні послуги фахівців за оптимальними цінами в Києві. Послуги нашої студії відео продакшн - те, що потрібно саме Вам, якщо метою є створення якісного комерційного продукту, який можна використовувати з різним призначенням!

Зателефонуйте нам, адже ми завжди раді новому співробітництву!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.