Рекламний ролик в Києві

Створити якісне рекламне відео в Києві сьогодні не проблема, якщо звернутися за допомогою в нашу продакшн студію.

Чому? Тому що ми:

  • Працюємо якісно, забезпечуємо індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту.
  • Гарантуємо дотримання всіх умов договору, укладеного з клієнтом.
  • Надаємо готовий результат роботи згідно термінів виконання.

Крім того, ми дотримуємося демократичної цінової політики, тому нашими послугами може скористатися кожен. На будь-який бюджет ми зможемо запропонувати свій варіант зйомки рекламного відео.

Варіантів створення може бути дуже багато, починаючи від невеликого відео, знятого на камеру, і закінчуючи технічно складним 3D роликом, створеним на комп'ютері. В залежності від завдань реклами, її цільової аудиторії та особливостей, буде написаний сюжет відео і зроблено його кадрування, а після затвердження, ми візьмемося за подальшу роботу.

Цікавить рекламний ролик, відзнятий на камеру? Тоді ми займемося організацією знімального процесу, відзнімемо весь матеріал і в найкоротші терміни надамо Вам готовий результат. Хочете графічну 2D або 3D рекламу? Нашим фахівцям Ви можете довірити і це, тому що дані відеопослуги ми надаємо вже не перший рік, а свою роботу виконуємо сумлінно і якісно.

Скільки коштує рекламний ролик? Ціна / вартість зйомки рекламного ролику

Вартість наших послуг розраховується індивідуально, адже ціна на рекламне відео залежить виключно від складності реалізації проекту, тому заповніть бриф і подзвоніть нам за контактним номером.

Для успішної реалізації кожного проекту у нас є все необхідне – команда кращих фахівців, а також професійна DLSR та кіно-апаратура, додатковий звук і світло, системи стабілізації.

Мінімальна ціна, на яку слід орієнтуватися при створенні рекламного ролику для digital, становить 75 000 грн., для ТБ – 150 000 грн.

Ми пропонуємо повний цикл робіт, який вимагає зйомка рекламного відео. Київ чи інше місто – нам не важливо, у нас є свій транспорт і ми без проблем можемо організувати зйомку деінде.

Приклади робіт Ви можете переглянути у відповідному розділі і оцінити наше вміння, талант і професіоналізм.

Зателефонуйте нам зараз, і незабаром Ваш рекламний ролик буде готовий!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.