3D ролик в Києві

Якісний 3D ролик в рази розширює можливості будь-якого відео, роблячи повідомлення більш яскравим, виразним і незабутнім.

Як правило, така картинка більше впливає на аудиторію, тому 3D відео настільки популярні в рекламній, дизайнерській індустрії, а також в архітектурі. Крім цих сфер, тривимірне моделювання об'єктів використовується в науці, особливо, якщо важливо візуалізувати якісь технічні, або хімічні процеси. Без даної технології не можна обійтися в сучасному кіно, комп'ютерних іграх, телепередачах та відеокліпах.

Чому сьогодні багато компаній бажають замовити 3D відео? Київ за рівнем розвитку комп'ютерних технологій і можливостей не поступається західним столицям, а бізнес-стандарти в умовах жорсткої конкуренції взагалі підвищуються.

Дослідження показують, що все виходить зі специфіки нашого сприйняття, тому що ми бачимо об'єкти в 3D просторі, а це означає, що звичайна 2D картинка для нас буде неприродною та фальшивою. У той же час тривимірне зображення нам здається більш реалістичним, правдоподібним та привабливим.

Створення 3D відео актуально в будь-якій сфері, тому що, на відміну від звичайної камери, таке відео не має обмежень. Це може бути продукт як для внутрішнього користування, так і комерційний - 3D презентація, реклама або відеокліп.

Скільки коштує створення 3D ролика? Ціна / вартість наших послуг

3D відео практично будь-якого формату, зразка і призначення може бути створене в нашій продакшн-студії. Ми маємо все необхідне для даної роботи - колектив фахівців, сучасне професійне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення: 3D Max, Adobe After Effects, Cinema 4D і т.д. А головне - бажання успішно реалізувати задумки наших клієнтів.

Ціна за створення 3D відео розраховується індивідуально з урахуванням складності виконання технічного завдання і складає не менше, ніж 20 000 грн. за 60 сек.

Специфіка роботи нашої команди: ми гарантуємо індивідуальний підхід, обов'язково враховуємо всі побажання. Роботу виконуємо згідно чіткого технічного завдання, яке є доповненням до основного договору.

Терміни виконання: в середньому на реалізацію кожного проекту потрібно від 21 робочого дня.

Умови співпраці: для нас важливий Ваш дзвінок і заповнений бриф, в якому Вам потрібно вказати всю необхідну інформацію, якою ми будемо керуватися в процесі подальшої роботи. Ми укладаємо офіційний договір, де будуть прописані всі нюанси проекту, терміни виконання та етапи.

Ціни на 3D відео: вартість створення визначається тільки після обговорення всіх нюансів, але наші послуги завжди залишаються доступними.

Приємну співпрацю, оперативні терміни виконання, якісний результат і аргументовані розцінки - ось що ми гарантуємо кожному нашому клієнту! Телефонуйте нам, адже Ваш вибір Вас точно не розчарує.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.