Моушн дизайн в Києві та Україні на замовлення

Моушн дизайн (від англ. - «motion design») - це графічний дизайн, приведений в рух, де об'єкти, що змінюються в часі, мають загальну смислову концепцію. Його можна побачити де завгодно - в титрах до фільму, телешоу, рекламі, презентації або будь-якій інший відеопродукції.

Такие відео може продемонструвати навіть складний предмет, схему або статичну інформацію в динаміці, що іноді не взмозі зробити звичайна камера. Дуже часто об'єднують motion design і звичайне відео в одне ціле. Як наочний приклад можна навести створену нами інфографіку.

Анімована графіка може відобразити все те, що ми бачимо наяву, тільки за допомогою комп'ютерних технологій. Вона знайшла своє застосування в кіноіндустрії, медіа-просторі, освіті, ігрових і розважальних сферах, бізнес-відео. Сьогодні вона також ефективно використовується для брендингу компанії та демонстрації нового продукту цільовій аудиторії.

Переваги моушн дизайну:

  • Він привертає до себе набагато більше уваги, ніж статичне зображення.
  • Відео здатне продемонструвати великий обсяг інформації в лаконічній і доступній формі, тобто набагато спростити Ваше повідомлення.
  • Сама інформація буде представлена більш яскравим, оригінальним і незабутнім шляхом.
  • Вартість моушн дизайну нижче, ніж зйомка на камеру і подальший пост продакшн.

Скільки коштує motion design? Ціна / вартість наших послуг

Кожне замовлення розраховується індивідуально, тому ми рекомендуємо заповнити бриф або звернутися безпосередньо до нашого менеджера.

Ціна motion design відео починається від 15000 грн. за 30 сек. У цю вартість включено розробку сценарію, створення графічних елементів та їх анімація, брендування, дикторська озвучка і royalty free музика.

Цікава задумка і креативне її втілення згідно з останнім словом техніки - ось що може привернути увагу і залишитися в пам'яті! І саме на такий результат націлена наша робота, тому ми докладаємо максимум зусиль.

Моушн дизайн Київ, Україна та інші столиці і країни по праву оцінили можливості, тому він став окремим жанром в відеоіндустрії, хоча часто входить до складу більших ніш. Якою б не була мета його створення, команда Ninepro Video з радістю візьметься за цю роботу.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.