Створення рекламних роликів в Києві

Створення рекламних роликів необхідно не тільки для того, щоб ознайомити цільову аудиторію з новим продуктом або послугою, але і для підтримки рейтингу, формування іміджу компанії, підвищення впізнаваності бренду і т.д.

Реклама - це найбільш легкий і простий спосіб мотивування клієнта до покупки, але він ефективний лише тоді, коли вона зроблена якісно і професійно. Саме тому роботу над створенням рекламного ролика не варто довіряти будь-кому, бо в результаті Ви ризикуєте отримати даремно витрачений час і гроші.

Складові успіху - це хороша задумка і правильна її реалізація. І перше і друге можна довірити нам, тому Ninepro Video має солідний досвід у створенні реклами, в тому числі графічної, 3D, а також вірусних роликів. Співпрацю з нами обирають провідні Українські та світові компанії, в чому Ви можете переконатися переглянувши список клієнтів і роботи, які ми виконували.

Створення рекламного відео в нашій студії починається з вивчення інформації заповненого брифа, розробки концепції відео, написання сценарію і його розкадровки. Етап перед-продакшну - один з найважливіших, тому що від якості задумки і чіткої злагодженої організації залежить подальший успіх. Після того, як всі приготування будуть завершені, ми приступимо до знімального процесу і пост-продакшну - обробці вже відзнятого матеріалу.

Скільки коштує створення рекламного ролика? Ціна / вартість наших послуг

Ціна на створення рекламного відео прораховується індивідуально після спілкування з нашим менеджером або після заповнення брифу. Розраховуючи вартість ми враховуємо обсяг робіт, підготовчий етап, витрати на проведення зйомки (включаючи «побутовий райдер»), складність процесу пост обробки.

Мінімальна вартість, на яку слід розраховувати замовляючи постановочний рекламний ролик починається від 25 000 грн. Ціни на постановочні відео для ТБ починаються від 40 000 грн. В цю вартість включені: розробка сценарію і його розкадровка, організація знімального процесу і його проведення, створення корпоративних графічних складових по брендбуку, монтаж, корекція кольору, дубляж голосів і субтитрування (при необхідності), мастеринг аудіального ряду і адаптація під канали комунікації (ТВ, digital , Інтернет).

Якщо Вас цікавить створення графічного, в т.ч. 3D ролика, Ви також можете звернутися до нас. Зауважимо, що вартість розробки за допомогою комп'ютерних технологій, виключаючи знімальний процес, значно нижча, більш того, іноді такі відео бувають актуальнішим рішенням, оскільки, на відміну від камери, вони можуть візуалізувати абсолютно все.

Професійні послуги, якісний результат і доступні ціни - те, що ми пропонуємо для Вас! Скористайтеся нашими пропозиціями і оцініть всі переваги співпраці з нами!

Заповніть бриф і зателефонуйте, щоб ми взялися за створення рекламних роликів, Київ та інші міста вже скористалися нашими послугами, приєднуйтесь і Ви.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.