Відеозйомка свят у Києві

Будь відеозйомка свят - профільна послуга, яку замовляють як приватні компанії для поповнення відео архіву, так і event-агентства для створення звіту про успішно проведений святковий захід.

Ми маємо досвід роботи на заходах будь-якого масштабу - від невеликих, де були присутні до 50 співробітників, до дуже масштабних, таких як фестивалі, концерти і корпоративи всеукраїнських холдингів і міжнародних компаній.

Ninepro Video може організувати багатокамерну зйомку з використанням додаткового операторського обладнання на локації і, навіть, провести аерозйомку. Сама апаратура, на яку ведеться відеозйомка заходів, належить до нового покоління цифрового обладнання. Використання наших DSLR- і HD камер гарантує високий рівень результату, Full HD формат ролика, яскраву і насичену картинку, мінімум шумів і максимум світлочутливості.

Використання нелінійного монтажу дозволяє скомпонувати відзнятий матеріал в гармонійний, цілісний фільм. За Вашим бажанням ми можемо додати брендинг, фотографії, підібрати музичний супровід або здійснити дикторську озвучку.

Скільки коштує відеозйомка заходу? Ціна / вартість наших послуг

Ціна відеозйомки свята безпосередньо залежить від типу захода, який потрібно зняти.

Вартість починається від 15 000 грн.

Співпраця з нами вигідна з кількох причин:

  • Ми пропонуємо високий рівень сервісу і відмінну якість результату.
  • Гарантуємо професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного проекту.
  • Роботу ми виконуємо в найкоротші терміни.
  • З Замовником ми укладаємо офіційний договір, незалежно від того виступаємо ми підрядником або субпідрядником.
  • Дотримуємося лояльної цінової політики і пропонуємо безліч різних варіантів під Ваш бюджет.

Зробіть собі приємний подарунок - замовте нашу послугу «відеозйомка заходів» (Київ, область, а також можливий виїзд в будь-яке місто України при оплаті транспортних витрат).

Ми завжди раді новій співпраці!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.