Концертна відеозйомка в Києві

Відеозйомка концертів будь-якого масштабу від Ninepro Video - це відмінне рішення для тих, чия робота безпосередньо пов'язана з шоу-бізнесом. На своє озброєння даний хід беруть багато українських і, звичайно ж, зарубіжних артистів, а також event-агентства і приватні організатори. Ми робили зйомку концертів для багатьох українських компаній, а також безпосередньо працювали з промо-групами і артистами.

Концертне відео - сьогодні дуже важлива частина промо-диска будь-якого виконавця, який хоче бути на висоті і добитися успіху. Наша відеостудія із задоволенням запропонує Вам послугу, яка зможе вивести на новий рівень артистів і організаторів масових заходів, тому професійна відеозйомка концертів – це те, з чого наша команда в 2009 році почала свою діяльність.

Варто пам'ятати про те, що, якщо Ви підготували шоу з різними постановками, то його зможуть побачити лише ті, хто прийшов на Ваше свято. Якщо Ви замовите у нас послуги, то потім зможете отримати відмінну відео версію Вашої події, яку з легкістю можна буде поширювати серед шанувальників. Також диски із записом концерту можна задіяти в PR-акції, або розсилати як власне промо в якості пропозиції про співпрацю.

Сьогодні багато звертають свою увагу на те чи є у артистів концертне відео.

Скільки коштує відеозйомка концерту? Ціна / вартість наших послуг

Далі Ви знайдете інформацію про формування ціни на відеозйомку концертів від компанії Ninepro Video.

Для кожного замовника є вигода від даної послуги.

Для артиста вона полягає в тому, що подібний відеопродукт можна поширювати з метою збільшення кількості виступів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ще відеоматеріал може знадобитися в процесі підготовки офіційного dvd-диска. Як варіант, вигідно буде популяризувати його серед власної цільової аудиторії через різні медіа-канали.

Свої плюси є і для організаторів концертів - відео допоможе знайти нових спонсорів, а також залучити нових артистів до співробітництва.

Ninepro Video гарантує Вам масу переваг. За невисокою ціною Ви зможете отримати повну версію концерту, а не всього лише кілька пісень, які Вам можуть запропонувати різні телеканали. Але в цьому випадку треба ще й пам'ятати про те, що саме ці канали будуть володіти суміжним авторським правом.

Відеозйомка концертів - один з наших профільних напрямків. У цій сфері у нас є багаторічний досвід роботи.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.