Створення анімації в Києві на замовлення

Сьогодні створення анімації дуже популярне, оскільки вона знаходить своє застосування не тільки в сферах кіно і мультиплікації, а й у відеоіграх, ТВ-шоу, науці і рекламній сфері, а, в першу чергу, в бізнес-відео.

Переваги полягають не тільки в тому, що 3D анімація має більш широкий спектр можливостей (наприклад, дозволяє візуалізувати неіснуючі процеси або об'єкти), але і в окремих випадках є дешевшою, ніж класичний процес зйомки і пост продакшну.

3D анімація буде ефектним доповненням Вашого презентаційного відео, стендового фільму, реклами або навчального відео, але тільки в тому випадку, якщо вона зроблена грамотно і якісно.

Моушн дизайн, розробка інфографіки і створення анімації двомірної і тривимірної - все це входить до компетенції Ninepro Video.

Етапи роботи:

  • Написання сценарію, адаптованого під запити Замовника, і його розкадровка.
  • Розробка двомірних елементів, яка зазвичай здійснюється в програмі Adobe Photoshop.
  • Анімація за допомогою програм Cinema 4D, 3D Max та ін.
  • Фінальний мастеринг - рендерінг відеоряду в потрібному форматі, розмірі та роздільній здатності, а також фінальні етапи у вигляді озвучення, музичного супроводу і накладення тексту.

Скільки коштує 3D анімація? Ціни / вартість створення анімації

Ціна на створення анімації (Київ, Україна і співпраця на фріланс умовах) розраховується виходячи з виду відео.

Вартість хвилини двомірного анімованого відео починається від 8500 грн. Готове відео з написанням сценарію, розкадровкою, розробкою графічних елементів, приведення їх у динаміку, з озвученням і royalty free музикою обійдеться в суму не менше, ніж 15 000 грн.

Вартість хвилини 3d анімації розраховується виходячи з технічного завдання індивідуально.

Всі інші нюанси обговорюються безпосередньо з нашим менеджером. Також ми рекомендуємо заповнити бриф і вказати там Ваші вимоги та побажання до майбутнього відео.

У нас є все необхідне, щоб результат нашої роботи задовольнив Вас на 100% - креативна команда, сучасна комп'ютерна техніка та великий досвід роботи із замовленнями незалежно від бюджету. Більше того, ми індивідуально підходимо до реалізації кожного проекту, керуючись Вашими побажаннями та нашим досвідом.

Ми пропонуємо Вам створення анімації за доступними цінами і гарантуємо відмінний результат! В спектр наших послуг також входить 2D і 3D анімація. Київ - це місто, в якому розташована наша студія; працюючи з 2009 року на ринку, більше третини проектів, ми виконали на умовах віддаленого співробітництва.

Зв'яжіться з нашим менеджером і дізнайтесь більше про наші пропозиції і умови співпраці.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.