Аерозйомка в Києві

Продакшн-студія Ninepro Video надає нову послугу аерозйомки - запису відео з повітря, яка дозволяє отримати картинку до 500 метрів. Готовий відеоматеріал може стати доповненням для промо-роликів, корпоративного відео, презентацій, документальних фільмів.

У роботі ми використовуємо професійні квадрокоптери від DJI: Phantom 4 PRO та Inspire 2. На сьогоднішній день ці дрони дають відмінну якість картинки 4К, яка чудово підходить для виробництва рекламних роликів та фільмів.

Переваги зйомки відео з повітря:

  • можливість зняти масштабні arial кадри;
  • висока якість картинки та стабілізації;
  • ведення зйомки у важкодоступних локаціях;
  • роздільна здатність 4К.

У процесі створення презентаційного відео і корпоративних фільмів, ТВ і вірусної реклами тепер можна задіяти квадрокоптер і привнести у фінальне відео унікальності, різноплановості і динаміки.

Бажаєте замовити аерозйомку, як додаток до основного Вашого відео або обрати окремим пакетом? Заповніть бриф або зателефонуйте нашому менеджеру, щоб обумовити деталі подальшої співпраці.

Скільки коштує аерозйомка? Ціна/вартість зйомки з повітря

Вартість аерозйомки для кожного відео розраховується індивідуально, тому зателефонуйте нашому менеджеру.

Ціна починається від 4000 грн. за 30 хв. польоту без монтажу або від 5000 грн. за 30 хв. польоту з наступним монтажем відео.

Телефонуйте, будемо раді взаємовигідній співпраці.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.