Корпоративний фільм у Києві

Корпоративні фільми - це спеціально створені відео, що розповідають про організацію, її послуги, продукцію, досягнення та перспективи. Сьогодні вони є обов'язковою частиною корпоративного спілкування та маркетингу. Сценарій заздалегідь розробляється для зовнішнього або внутрішнього використання.

Відеоролик розповість глядачеві про Вашу організацію, її діяльність і специфіку роботи, послуги або товари, акцентує увагу на Ваших досягненнях і перевагах співпраці з Вами, може використовуватися на різних семінарах і тренінгах, конференціях, він буде відмінним доповненням до контенту Вашого сайту, а також прекрасним способом формування позитивного іміджу.

Корпоративний фільм про компанію для співробітників може розповідати про специфіку роботи, цінності, історію та досягнення, про завдання керівництва і виконання посадових обов'язків співробітників. Цей тип відео більш інформативний і пізнавальний в глобальних масштабах, ніж реклама, тому в ефективності його застосування не варто мати сумніву.

В залежності від призначення корпоративного фільму (презентація нового відділу або товару, інформування клієнтів про діяльність, формування позитивного іміджу керівництва серед співробітників, непряме збільшення обсягів продажів) способи створення і контент можуть відрізнятися.

Зйомки корпоративного фільму (Київ та Україна входять в географію роботи, тому ми маємо власний транспорт) в студії Ninepro Video замовити дуже просто - потрібно тільки заповнити бриф і зв'язатися з нашим менеджером. Ми пропонуємо розробку сценарію, організацію та проведення знімального процесу «під ключ», створення графічних 2D і 3D роликів, а також компіляцію анімованої інфографіки та змонтовоного матеріалу в одному відео.

Скільки коштує корпоративний фільм? Ціна / вартість зйомки корпоративного фільму

Ціна на корпоративний фільм формується залежно від обсягу предпродакшн і постпродакшн робіт. Кошторис формується на кожний з етапів виробництва.

Мінімальна вартість становить 45 000 грн. Сюди входить написання сценарію і його кадрування, виїзна зйомка на об'єкті підприємства (1 зміна), монтаж, корекція кольору, брендинг, інфографіка, мастеринг звуку і дикторська озвучка.

Для розуміння завдань ми рекомендуємо заповнити бриф, на підставі якого зможемо скласти технічне завдання і підсумувати вартість.

Етапи, які включає в себе зйомка корпоративного фільму

  • Перед-продакшн. Спочатку ми займаємося вивченням наданої нам інформації, і, залежно від ТЗ, розробляємо концепцію, пишемо сценарій і робимо кадрування.
  • Продюсинг. Наша творча команда займається плануванням роботи, організацією знімального процесу, підбором акторів, реквізиту та ін., погоджуючи все з Замовником.
  • Знімальний процес здійснюється чітко за планом, використовується тільки сучасна цифрова техніка і, за потребою, додаткове знімальне обладнання.
  • Пост продакшн. Обробка відзнятого матеріалу (монтаж, озвучення, додавання графіки) також здійснюється на сучасній апаратурі з використанням ліцензійного ПЗ.

Зв'яжіться з нами, і наш менеджер проектів надасть всю необхідну інформацію.

Корпоративний фільм (Київ вже оцінив рівень роботи нашої студії, в чому Ви можете переконатися подивившись список наших клієнтів) - відмінний спосіб формування іміджу, тому не втрачайте свій шанс і телефонуйте.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.