Зйомка соціальної реклами в Києві і Україні

Одним з наших основних напрямків діяльності є зйомка соціальних рекламних роликів. Ми по-справжньому це любимо і вміємо робити. Тільки за останні п'ять років ми співпрацювали в цьому напрямку з найбільшими міжнародними організаціями: UNDP, USAID, EUAM, Сaritas, BirdLife, Coca-Cola Foundation і іншими. З деякими результатами робіт Ви можете ознайомитися на цій сторінці, а з більш повним портфоліо – на наших офіційних каналах YouTube и Vimeo.

Створення соціальної реклами сильно відрізняється від комерційної, , тому вибирати підрядників у виробництві такого контенту, потрібно ретельно. Чому? На відміну від комерційної, соціальна реклама націлена на вузькоспрямовану аудиторію: жертв складних життєвих ситуацій, війни, насильства, утиску прав і свобод. Важливо розуміти яку емоцію і / або заклик до дії викличе ідея ролика. Чи правильно почують і зрозуміють вас? Саме тому ми прихильники фокус груп для вибору правильної концепції майбутнього відео. Так ми вступали до більшості випадків, і завжди цей підхід був виправданий.

Створення соціального відеоролика

Коли сценарій написаний і затверджений, потрібен підрядник який креативно, якісно і оперативно реалізує його. Команда Ninepro Video готова забезпечити повний цикл робіт, що включає створення соціального ролика, – від розробки ідеї до публікації готового ролика в Мережі. Про це свідчить досвід наших успішних кейсів і рекомендаційні листи від клієнтів і партнерів, які ми надаємо при необхідності.

Студія Ninepro Video регулярно виробляє соціальний відео контент не тільки рекламного характеру. Ми робили документальні фільми, навчальні та наукові ролики, звіти про проекти.

Виготовлення соціальної реклами довіряйте професіоналам, у яких є бачення і досвід в ніші. Соціальна реклама – це не художнє відео, це ваш моральний меседж суспільству щодо гострої проблеми і вкрай важливо, щоб він був правильно почутий.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.