Створення роликів в Києві від Ninepro Video

Створення роликів - це складний і трудомісткий процес, де зйомка займає далеко не основне місце. Чому так? Розглянемо детальніше етапи створення відео, які пропонує наша студія.

  • Перед-продакшн. Все починається з вивчення вхідної інформації, специфіки цільової аудиторії та розробки базової концепції, - це основа. Після чого здійснюється написання сценарію в текстовому варіанті і його кадрування. Ми будуємо логічно продуманий сценарій, подаємо інформацію чітко, ясно і лаконічно. Сценарій і розкадровка йдуть додатками до договору, який ми укладаємо з Замовником.
  • Продюсінг. Після того, як Ви затвердили план виконання робіт, договір підписаний і передоплата внесена, потрібно зайнятися пошуком акторів, вдалих локацій зйомок, підбором реквізиту. Дану роботу може взяти на себе як наша студія за додаткову плату, так і представник замовника.
  • Знімальний процес – дуже важливий етап створення відео, тому він здійснюється тільки після ретельної підготовки, щоб гарантувати якісний результат. На даному етапі ми отримуємо весь необхідний за сценарієм матеріал, який буде йти в подальшу обробку. Кількість знімальних днів і локації обираються заздалегідь.
  • Пост-продакшн – процес обробки вже знятого відеоматеріалу, в який входить монтаж, озвучення / підбір музичного супроводу, корекція кольору, додавання графічних елементів і т.д.

Створення роликів за допомогою комп'ютерних анімаційних технологій дещо відрізняється від традиційного, тому знімальний процес відсутній взагалі. Замість цього, наші дизайнери та аніматори розробляють персонажів і всі необхідні елементи, приводячи їх у рух.

Скільки коштує створення ролика? Ціна / вартість наших послуг

Скільки коштує створення ролика, ціна на виробництво і вартість побутових витрат безпосередньо залежить від складності реалізації сценарію. Щоб отримати калькуляцію, Вам потрібно зателефонувати на будь-який з телефонів, заповнити бриф або вислати запит на нашу корпоративну електронну пошту.

Ми пропонуємо повний цикл продакшну. Терміни реалізації проекту та інші нюанси роботи обговорюються безпосередньо при укладенні договору.

Заповніть бриф, зв'яжіться з нашим менеджером і замовте створення роликів (Київ та Україна) в Ninepro Video.

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.