Відеозйомка інтерв'ю в Києві

Ми всі звикли, що відеозйомка інтерв'ю замовляється тільки для відомих особистостей. Хоча, якщо у Вас є інформаційний привід, чому б не замовити зйомку і не використати її в комерційних цілях? Дійсно, це дуже непогана ідея, адже у формі «питання-відповідь» подавати інформацію набагато простіше.

Інтерв'ю може бути проведено як в офіційній обстановці, так і в більш неформальній. Сам жанр дозволяє також розповісти трохи про себе, про діяльність своєї компанії та плани на майбутнє. Тим більше, що для багатьох людей таке спілкування є більш ефективним, ніж просто звернення перед об'єктивом.

Чому варто звернутися до нас, якщо мова йде про відеозйомку інтерв'ю?

  • Ми професіонали своєї справи, які досконально її знають і мають солідний стаж роботи.
  • Ми використовуємо тільки сучасне обладнання, адже відеозйомка інтерв'ю повинна бути виконана згідно з усіма стандартами.
  • Ми завжди пропонуємо креативні рішення і оригінальні ідеї, які пробуджують інтерес у будь-якого глядача.
  • Ми працюємо оперативно, в найкоротші терміни надаючи готовий результат.
  • Ми дотримуємося демократичної цінової політики.

Скільки коштує відеозйомка інтерв'ю? Ціна / вартість наших послуг

Зателефонуйте нам і менеджер прорахує вартість конкретно Вашого замовлення.

Мінімальна ціна відеозйомки інтерв'ю починається від 4000 грн. Сюди включена зйомка сетом (1 або 2 камери), запис звуку з петличного мікрофона, монтаж, корекція кольору, брендинг, зведення аудіоряду, передачу всіх відзнятих матеріалів на носій замовника.

Хочете записати інтерв'ю? Або, можливо, використати таке відео в комерційних цілях для розвитку власного бізнесу? Шукаєте ще один спосіб, як залучити нових клієнтів і партнерів? Ми пропонуємо ефективне рішення Вашої проблеми - це професійна відеозйомка інтерв'ю. Київ чи виїзд за його межі нам не важливо, звертайтеся!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.