Презентаційний фільм у Києві

Презентаційний фільм створюється для представлення широкому колу аудиторії певного об'єкта, - нової послуги або продукту. Також відео може бути присвячене відкриттю нового виду діяльності або філії компанії, технологічному процесу або лінійці виробництва, перспективам і планам на майбутнє, а також вже реалізованим цілям.

Презентаційне відео виконує відразу кілька функцій: знайомить цільову аудиторію з Вашими пропозиціями, дає детальну інформацію про них, акцентуючи увагу на їх конкурентних перевагах; як і рекламний відеоролик, мотивує Вашого клієнта до придбання, і є відмінним способом формування позитивного іміджу.

Щоб ролик справив потрібне враження на клієнта, він повинен бути виконаний професійно: його зміст має бути продумано до найменших деталей; інформація - чіткою, лаконічною, простою і доступною; зображення - якісним, яскравим і привабливим.

Наша студія пропонує індивідуальний підхід, актуальні ідеї, а також професіоналізм у їх реалізації.

Щоб Ваш презентаційний фільм про компанію відповідав всім запитам, заповніть бриф, надавши нам необхідну інформацію.

Створення здійснюється наступним чином: після вивчення даної нам інформації, ми пишемо сценарій і робимо його кадрування - попередню візуалізацію кадрів, яка дозволяє більш конкретно побачити майбутній результат. Після затвердження плану роботи, ми беремося за його реалізацію, дотримуючись термінів календарного плану, який йде додатком до офіційного договору.

Скільки коштує презентаційний фільм про компанію? Ціна / вартість наших послуг

В залежності від технічного завдання, ми запропонуємо Вам найбільш актуальний спосіб реалізації задумки. Варіантів створення презентаційного фільму може бути декілька - зйомка на камеру, створення графічного 2D або 3D відео. Для цього у нас є все необхідне: професійна цифрова апаратура, потужне комп'ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення.

Ціна на презентаційний фільм починається від 35 000 грн. і залежить від складності технічного завдання.

Вам потрібно зробити презентаційний фільм? Київ - місто, в якому Ваша компанія веде активну комерційну діяльність? Хочете довірити цю роботу досвідченим профі? Тоді телефонуйте нам і будьте впевнені, що наш колектив Вас не підведе!

Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Використання текстів на сторонніх сайтах суворо заборонено.